Bądź fit ze swoim telefonem

Nie masz czasu pójść poćwiczyć? Wykupiony przez ciebie karnet od dawna leży w portfelu nieużywany? W erze smartfonów i sklepów z aplikacjami, nie jest to żadnym problemem. Wystarczy tylko dostęp do internetu i voila! Gotowe!

Aplikacje na telefon nie tylko pomagają zachować zdrowie oraz utrzymać szczupłą sylwetkę. Aplikacje mobilne często odgrywają rolę wirtualnego trenera, który motywuje nas do osiągania zamierzonych celów, a także informuje o robionych postępach.

1. Nike+ Training Club

NTC to aplikacja, która jest w stanie stworzyć siłownię w twoim domu, angażując przy tym profesjonalnych trenerów personalnych. Dzięki niej możesz ćwiczyć gdzie chcesz i kiedy chcesz, wybierając przy tym zestaw ćwiczeń spełniający twoje oczekiwania.

Link do aplikacji: https://www.nike.com/pl/pl_pl/c/nike-plus/training-app

2. Endomondo

Lubisz biegać, jeździć na rowerze lub na rolkach? W takim razie, ta aplikacja jest stworzona z myślą o tobie. Endomondo pozwala rejestrować wyniki oraz dzielić się nimi ze znajomymi. Dzięki tej aplikacji dowiesz się nie tylko ile kilometrów przebyłeś, ale również, ile w trakcie tej aktywności spaliłeś kalorii.

Link do aplikacji: https://www.endomondo.com/

3. Aerobiczna Szóstka Weidera A6W

Aplikacja pomagająca zachować motywacje w trakcie wykonywania ćwiczeń na brzuch w przeciągu 42 dni. Program zawiera niezbędny harmonogram ćwiczeń, ich wizualizacje, a także syntezator głosu, który okazuje się bardzo przydatnym rozwiązaniem.

Link do strony z treningiem: https://www.trener.pl/trener-odpowiada/czy-a6w-spala-tluszcz/

Jak się okazuje, nie potrzebujesz karnetu na siłownie, czy specjalistycznego obciążenia. Wystarczy, że znajdziesz trochę wolnego miejsca, czas i motywację. Dzięki tym trzem aplikacjom zachowasz formę oraz zdobędziesz wymarzoną sylwetkę. Trenowanie w domu nigdy wcześniej nie było łatwiejsze!